Bosch PHS2101

27

  • Fuqia: 31 Watt
  • Temperatura: 200 ° C
  • Pllaka ngrohje anodized për straightening ekstra të butë, më shumë shkëlqim dhe më shumë qëndrueshmëri
  • Koha e shpejtë e ngrohjes: 45 s
  • Butoni ON / OFF me dritë kontrolli
  • Kordoni i kthyeshëm për më shumë lëvizshmëri
  • ngjyra: e zezë
  • Dizajn ergonomik
  • Lidhja e gjatesise se kabllit: 1.8 m

Produkte të ngjajshme