Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Televizorë
644.00
 • Screen: 101cm
 • Resolution: 1920 × 1080p, Full HD
 • Mega Contrast
 • 400Hz PQI
 • Smart TV

1,310.00
 • 49″(123cm)
 • 4K (3,840 × 2,160)
 • 8bit, PQI 2000
 • HDR 1000, MR200
 • Tizen Smart

 


839.00
 • Screen Diagonal: 49 “/ 124 cm
 • Resolution: 1920×1080
 • PQI: 800
 • Refresh Type: Clear Motion Rate
 • Smart TV

1,449.00
 • Display Size: 49 ” Ultra HD
 • Resolution: 3840 x 2160
 • Smart TV
 • HDR 1000

Telefonia

229.00
 • Gear Fit2 Pro
 • I papërshkueshëm nga uji deri në 50 metra thellësi
 • Zgjerimi i ndjekjes
 • Më shumë se 3000 aplikime dhe tema

155.00

* SIM : No
* Android 5.1.1 (Lollipop)
* 9.6 inches TFT capacitive touchscreen
* Rezulucioni: 800 x 1280 pixels
* CPU: Quad-core 1.3 GHz
* Camera: 5 MP Primary & 2 MB Secondary
* Internal: 16 GB, 1.5 GB Ram
* MicroSD up 256 GB
* Bateria LI-on 5000 mAh
* Bluetooth 4.0, A2DP
* MP3/WAV/eAAC+/Flac player
* Wi-Fi 802.11 b/g/n, WiFi Direct, hotspot


159.00

* SIM : NO
* Android 5.1.1 (Lollipop)
* 7.0 inch IPS LCD capacitive touchscreen
* Rezulucioni: 800 x 1280 pixels
* CPU: Quad-core 1.5 GHz Cortex-A7
* Camera: 5 MP Primary & 2 MB Secondary
* Internal: 8 GB, 1.5 GB Ram
* MicroSD up 256 GB
* Bateria LI-on 4000 mAh
* Bluetooth 4.0, A2DP
* MP3/WAV/eAAC+/Flac player
* Wi-Fi 802.11 b/g/n, WiFi Direct, hotspot


Aksesore
Furre montuesePllake montueseMikrovale


Aspiratore


Lavatriqe


Enelarese


Fletushka
Produkte te vogla shtepiake
Load More
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.